OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 czerwca 2019

16 czerwca 2019

1. Dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kolekta na potrzeby parafii, przed kościołem zbiórka na WTUO. Członkowie Rady kwestują na rzecz remontu.

2. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, modlitwy i parace na rzecz parafii.

3. Do sprzątania kościoła prosi się Marię Poźniak.

4. Zapraszam na pielgrzymkę parafialną do Leśniowa i Częstochowy, 22 czerwca. Zapisy w zakrystii z wpłatą – 55 zł/os. Wyjazd o 7.30.

5. Boże Ciało – prosi się o ołtarze: I – Łacek Grażyna, Dwojak Monika, Kuśmierska Lucyna, Miler Martyna, Kamoń Dorota, Chowaniec Beata; II – Włodarczyk Elżbieta, Kula Maria, Nowak Nina, Grzywnowicz Katarzyna, Harchala Józefa, Adamska Ilona; III – Dziubek Danuta, Pawelec Maria, Aleksandrowicz Iwona, Chowaniec Janina, Machcińska Anna, Machcińska Aneta; IV – Owsińska Dorota, Wiśniewska Ewa, Szczurowska Joannna, Pawelec Jolanta, Sobel Aneta, Lach Anna. Baldachim: Siwiec Błażej, Siwiec Bartłomiej, Chudzik Adrian, Dziubek Jarosław.