OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 luty 2018

1. Przypada dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Przypominam, iż w tym czasie powinniśmy powstrzymać się od udziału w zabawach i poczynić dobre postanowienia. Kolekta dzisiejsza i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii. Z racji III – niedzieli miesiąca członkowie Rady kwestują na remont kościoła.

– za ofiary na energię elektryczną;

– za wymianę obrusów i wszelaką troskę o kościoł;

– za dary na stół plebanijny.

3. W piątek zapraszam na DROGĘ KRZYŻOWĄ (zyskujemy odpust zupełny), do puszek zbierana jest piątkowa jałmużna na kwiaty do Bożego Grobu i wystrój wielkanocny.

4. Przyszła niedziela to dzień jedności z misjami. Przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy.

5. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w 4. Niedzielę Wielkiego Postu (11 marca) i potrwają do środy. Już dziś zachęcam, aby postanowić sobie wzięcie udziału.

6. Nauki przedmałżeńskie w Grodkowie rozpoczną się 3 marca o godz. 19.00 w salkach przy parafii.