OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 listopada 2017

1. Kolekty dzisiejsza i w przyszłą niedzielę przeznaczona są na potrzeby parafii. Członkowie Rady Parafialnej kwestują na remont kościoła.

– za już ofiarowane nagrody roratnie;

– dary na plebanijny stół.

3. W poniedziałek o 16.00 w świetlicy w Głębocku o. Henryk Kałuża SVD wygłosi wykład o historii Żelaznej i Głębocka. Zachęcam do licznego udziału.

4. Siostry Szensztackie z Winowa inicjują cykl spotkań tzw. Sobotnie Rozmowy Kobiet. Przy dobrej kawie chcą rozmawiać z kobietami o tym, co myślą o kobietach inni ludzie, co kobiety myślą same o sobie i co myśli o nich Bóg. W programie spotkania m.in. rozmowy wokół wartości i ważnych pytań, zaproszony Gość, świadectwo, chwila na twórczość własną, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i spotkanie z Maryją, Kobietą Adwentu w Sanktuarium. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 16.00, zakończenie ok. 19.00.

5. Do sprzątania kościoła prosi się p. Genowefę Dziubek.

6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Radosław Jakubiak, Brzeg, ul. Roweckiego i Anna Skrabanek, Osiek Grodkowski 35 (zap. III).