OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20 września 2020

20 września 2020

1. Dziś XXV Niedziela zwykła. Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii. W naszym dekanacie odpust w Wierzbniku ku czci św. Michała Archanioła. Po Mszach św. zbiórka do puszek na WTUO.

2. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, modlitwy i prace na rzecz parafii.

3. 25 sierpnia ks. Biskup Andrzej Czaja wydał kolejny dekret na czas epidemii. Najważniejsze postanowienia:

– utrzymanie dyspesy od niedzielnej Mszy dla chorych i obawiających się zakażenia;

– obowiązek zakrywania ust i nosa w świątyni w czasie nabożeństw;

– kapłani są zobowiązani do dezynfekcji rąk przed rozdzielaniem Komunii Świętej, najpierw udziela się jej osobom na rękę, na końcu do ust.

4. Dziś po Mszach można zgłaszać intencje mszalne na nowy rok – jubileusze i okrągłe urodziny.

5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Przemysław Chowaniec i Magdalena Garda (zap.II).

6. Rokroczna procesja do krzyża w lesie odbędzie się 4 października o godz. 14.30.