OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23 kwietnia 2017

23 kwietnia 2017

1. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia kolekta przenaczona jest na CARITAS DIECEZJI OPOLSKIEJ. O 15.00 w Godzinie Miłosierdzia zapraszam na nabożeństwo.

– parafianom z Osieka za prace w zakrystii.

3. Do sprzątania kościoła prosi się p. Józefę Harchala.

4. W poniedziałek 1 maja w Jemielnicy odbędzie się 6. Diecezjalne Święto Rodziny. Jest ono od kilku lat okazją do wspólnej modlitwy w intencji rodzin i z rodzinami naszej diecezji oraz do promocji Bractwa św. Józefa, które przyjmie w tym dniu nowych członków. Centralnymi punktem Święta będzie Eucharystia sprawowana o godz. 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy, poprzedzona procesją z kościoła Wszystkich Świętych. Popołudniu natomiast, o godz. 14.30, odprawione zostanie nabożeństwo majowe i do św. Józefa. Święto będzie połączone z 7. Jarmarkiem Cysterskim, który oferuje rokrocznie bogatą gastronomię i liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.