OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26 listopada 2017

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, za tydzień na Kurię i Seminarium Duchowne.

– za ofiary na rzecz remontu – 3540 zł w Żelaznej, w Osieku – 1875 zł.

– za już ofiarowane nagrody roratnie;

– dary na plebanijny stół.

3. W poniedziałek o 17.00 w świetlicy w Osieku o. Henryk Kałuża SVD wygłosi wykład o historii Osieka i Lipowej. Zachęcam do licznego udziału.

4. Siostry Szensztackie z Winowa inicjują cykl spotkań tzw. Sobotnie Rozmowy Kobiet. Przy dobrej kawie chcą rozmawiać z kobietami o tym, co myślą o kobietach inni ludzie, co kobiety myślą same o sobie i co myśli o nich Bóg. W programie spotkania m.in. rozmowy wokół wartości i ważnych pytań, zaproszony Gość, świadectwo, chwila na twórczość własną, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i spotkanie z Maryją, Kobietą Adwentu w Sanktuarium. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 16.00, zakończenie ok. 19.00.