OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29 września 2019

29 września 2019

1. Dziś XXVI Niedziela zwykła, kolekta na bieżące potrzeby parafii.

2. Bóg zapłać – zwłaszcza p. Krzysztofowi Owsińskiemu za ufundowanie garażu, który będzie pełnił funkcję magazynu dla kościoła.

3. W naszym dekanacie odpust ku czci św. Michała Archanioła w Grodkowie, za tydzień uroczystość w Starym Grodkowie ku czci Matki Bożej z udziałem ks. Biskupa, roczpoczęćie o godz. 15.00. U nas odpust 20 X.

4. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary, modlitwy i prace na rzecz parafii.

5. Do sprzątania kościoła prosi się Katarzyna Grzywnowicz.

6. 12 października w sobotę, zapraszam na pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik, Nowej Huty (kościół ARKA PANA – budowany bez zgody władz, przy udziale św. Jana Pawła II). Koszt: 70 zł, zapisy z wpłatą od przyszłej niedzieli.

7. Nabożeństwo do krzyża w lesie grodkowskim odbędzie się 13 października o godz. 14.30, rozpoczęcie na parkingu.

8. W Głębocku różaniec: poniedziałek, środa, piątek o 17.00, niedziela o 15.00. Odmawiając różaniec w październiku każdego dnia możemy zyskać odpust zupełny.