OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 9.04.2017

9 kwietnia 2017

1. Dziś Niedziela Palmowa. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz ofiar kataklizmów w Peru. Kolekta dzisiejsza, z Wielkiego Czwartku i Liturgii Wielkanocnej na potrzeby naszej parafii. W piątek z adoracji krzyża na kościoły w Ziemi Świętej.

– za dary na stół plebanijny;

– za przygotowanie świątyni do obchodów świątecznych.

3. Do niesienia baldachimu w czasie rezurekcji prosi się Krzystofa Rutowicza, Tomasza Jankowskiego, Józefa Fiałkowskiego i Piotra Fatlę. Paschał poniesie pan Sołtys Żelaznej, Krzyż – Mirosław Cebula, figurę Chrystusa – Józef Naczyński. Bóg zapłać!

4. Jest możliwość włączenia się w ogólnopolską akcję charytatywną RODACY BOHATEROM NA KRESACH, polegającą na przygotowaniu paczki wielkanocnej. Listę produktów można otrzymać w zakrystii. Dary zbierane są do końca kwietnia.

5. Zachęcam, aby zapoznać się z dokładnym przebiegiem nabożeństw w czasie TRIDUUM PASCHALNEGO. Najważniejsze dni dla naszej wiary zechciejmy przeżywać w świątyni!